קורסי אונליין – לא חייבים אוניברסיטה

עברו הרבה שנים מאז שמי שרצה לצבור ידע נאלץ להירשם לקורסי ערב, ולכתת רגליו לכיתה, לאחר שילם מכספו הטוב בעבור הקורס. כיום הרשת מציעה לנו קורסים ברמה הגבוהה ביותר, בכל תחום אפשרי, חלקם הגדול אפילו ללא עלות.

ריכזנו עבורכם מספר קטן של דוגמאות לקורסים מעניינים שישכילו ויעשירו את עולמכם:

היכרות בסיסית עם עולם התכנות – היום לכל בעל עסק או עובד שכיר, יש זירה דיגיטלית לנהל. כשאנו אומרים זירה דיגיטלית אנו מתכוונים לאתר העסקי של החברה, שהוא הפנים שלה ברשת לכל גולש שמעונין לקרא אודותיה ולהתרשם, טרם רכישת השירות או המוצר שהיא מציעה. חלק מהבעלים של חברות/חלק מהעובדים, הינם מתכנתים בחסד שיודעים לכתוב שורות קוד גם מתוך שינה (בעיקר אם מדובר ביזמים בעלי מיזם טכנולוגי). אך רוב רובם של בעלי העסקים (בעלי חנויות, בעלי מסעדות ושאר בעלי עסקים קמעונאיים או סיטונאיים) אינם יודעים לתכנת כלל. מה הם עושים אם כך? הם סוחרים חברות חיצוניות שיעשו עבורן את העבודה ומשלמים הון על כך. לאחר שתיקחו את הקורס הזה, לא תוכלו להיות מתכנתים מן השורה, אך בהחלט יהיו בידכם הכלים הבסיסיים, לעדכן את האתר שלכם בתמונות חדשות, טקסטים חדשים, מחירונים – וכל זאת מבלי לפגוע בעבודת הקידום. בעולם של היום מדובר בידע שיכול לתרום רבות לכל אחד, ולצד זה לחסוך ריטיינר של אלפי שקלים בחודש שהיו הולכים אל הספק שהיה עושה לכם את עבודת עדכון האתר. מידע נוסף אודות הקורס ניתן למצא כאן.

%d7%a7%d7%95%d7%a8%d7%a1-%d7%90%d7%95%d7%a0%d7%9c%d7%99%d7%99%d7%9f

כיצד לשווק און ליין? – כמצוין מעלה, מאחר וכל עסק חייב נוכחות בעולם הדיגיטלי, כל עסק גם זקוק לשיווק דיגיטלי. עולם הפרסום והשיווק השתנה מאד מאז כניסת הרשת לחיינו, באופן כללי, והניידים החכמים באופן פרטני. אמצעי שיווק כגון מודעות במגזינים, ופליירים בתיבות הדואר לא ייקחו את העסק שלכם רחוק. העיניים של הצרכנים שלכם נטועות עמוק בתוך מסך הנייד שלהם, חלקים נרחבים מתוך היום, ועל כן על השיווק שלכם צריך להיות שם. אנו ממליצים לקחת קורס בשיווק און ליין- בקורס המצורף, מוצגת לא רק תפיסת עולם, כי אם, ערוצים ספציפיים לשיווק העסק. ערוצים שגם אותם ניתן ללמוד ביסודיות, באופן אוטודידקטי, באמצעות קורסים ייעודיים לכל אחד מהם. הקורס הזה יתן מבט רחב על האמצעים הקיימים לשיווק איכותי, והינו קורס בסיסי המתאים לאלו מכם שרוצים ללמוד על עולם השיווק הדיגיטלי. מידע נוסף בלינק.

קורס פסיכומטרי – מעוניינים בתואר ראשון? בישראל אתם מחויבים להוכיח שעברתם את הבחינה הפסיכומטרית בציון המתאים לדרישות המכללה או האוניברסיטה אליה אתם מעוניינים להירשם. מבחן הפסיכומטרי נחלק לשלושה חלקים: כמותי, אנגלית, עברית. בלינק הזה תוכלו למצוא מגוון עזרים: סימולציות, מדריך מלווה, בדיקה ומשוב ועוד. כל אלו, יעזרו לכם לקראת יום הבחינה. את הבחינה עצמה, לעומת זאת, לא ניתן לעשות און ליין (עדיין!!) ולכן תצטרכו לגשת פיזית למקום בו היא נערכת.

%d7%9c%d7%95%d7%9e%d7%93%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%9c%d7%99-%d7%94%d7%a4%d7%a1%d7%a7%d7%94

אז עברתם את הבחינה הפסיכומטרית מה אז? מה קורה אם גיליתם כי הציון שלכם באנגלית לתואר אליו תרצו להתקבל, אינו מספיק גבוה על מנת להירשם לתואר הנכסף? האם יש פתרון או שמא תיאלצו לוותר? יש פתרון! מבחן אמירם הוא מבחן און ליין שמאפשר לכם להוכיח למוסד האקדמי שאליו אתם מעוניינים להשתייך, כי רמת האנגלית שלכם בכל זאת מתאימה לדרישות. למבחן אמירם, ניתן ללמוד און ליין בלינק זה, ובנוסף תוכלו לעשות את מבחן אמירם, כשאתם בבית, ללא צורך להגיע למקום פיזי!

%d7%90%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%91%d7%a8%d7%a1%d7%99%d7%98%d7%aa-%d7%aa%d7%9c-%d7%90%d7%91%d7%99%d7%91

זו הייתה סקירה על קצה המזלג של האפשרויות הקיימות למי שמעוניין ללמוד באופן עצמאי. העולם החדש, מאפשר לנו נגישות מהירה וקלה לידע , אשר לעיתים קרובות איננו עולה כסף. כדאי לא להסתפק בכתבה הזו ולחשוב מה אתם מעוניינים ללמוד ולבדוק במנוע החיפוש של גוגל, אם יש קורסים זמינים ברחבי הרשת בנושא. ונקודה אחרונה למחשבה, במקביל לצריכת הידע, במידה ובידכם יש מידע שהצטבר ברבות השנים והנכם אוטוריטה בתחומכם – שווה לכם גם להנגיש אותו בחזרה לציבור.